Doktor House
House M.D.
Dr. Gregory House zord külseje és mogorva stílusa első látásra nem éppen bizalomgerjesztő. A különc orvos határozott elve ráadásul a következőképpen hangzik: a betegséget kell kezelni és nem a beteget, hiszen a betegeket csak arra "találták ki", hogy az orvosok munkáját nehezítsék. Öntörvényű, renitens alak, de kétségtelenül hatalmas szaktekintély. Kis csapata csupa lelkes és ígéretes fiatal orvosból áll, akiket ő maga válogatott ki - persze sajátságos kritériumok alapján. Számára egy dolog fontos igazán: hideg fejjel megoldani az ügyet, vagyis felfedni a betegség mivoltát és bizonyítást nyerni. S még egy fontos információ Doktor House-ról: Igyekezz őt nem megzavarni délután egy óra körül, kedvenc kórházsorozata közben.
Hozzászólások a sorozathoz
3_evad/19_resz
Az előző jobb volt :)
5_evad/12_resz
Naon jó
3_evad/2_resz
Foremen ilyet kéne lopnia nekem. xD
2_evad/16_resz
Isten áldja meg aki feltöltötte!
6_evad/17_resz
Vége a legjobb😂
1_evad/12_resz
What do you call a fly without wings?
A walk ...
1_evad/18_resz
Az ilyen gyereküket éheztető elmebeteg szülőket élve ásnám el az tuti, tárgyalás nélkül.
Még az sem mentség ha gyerekkorában őt is éheztette az anyja vagy az apja... mégiscsak egy kisgyerek basszus.
5_evad/4_resz
A repülőteres mágneskapu nekem is szöget ütött a fejembe!
6_evad/13_resz
Anthony Hopkins
Minden elmúlt nyár
Bűnös Chicago
Bates Motel - Psycho a ...
Heti hetes
F1 - A film
Kész dráma
Three Pines
A bronz kert
2026-os labdarúgó-világ...
Gumball csodálatos világa
Lee Cronin: A múmia
Betty a csúnya lány
Bor, mámor, szerelem
Szerelmem, Ramón
Ana három arca
A bosszú (Valentina tit...
Family Guy
A Rezidens
A korona hercege
Gordon Ramsay - A pokol...
A bosszú angyala
Brooklyn 99 - Nemszázas...
Végállomás
CSI: Miami helyszínelők
Mokaszin
Katicabogár és Fekete M...
Országúti védelmező
Az utolsó mozielőadás
A te hibád: London
Ki kopog az ajtómon?
Halef: Köklerin Cagrisi
A homok titkai
Elisa nyomában
Minden csillag
Fekete szív 










_mid.jpg?1)







8_evad/22_resz
Nekem nagyon bejött ez a befejező rész, és a sorozat is nagyon jó lett.