Védelmezők
Zashchitniki Guardians
A Hidegháború ideje alatt egy szovjet szuperhős-csapatot hoztak létre. Sokáig titokban kellett tartaniuk létezésüket, ám most felfedhetik igazi valójukat...
Hozzászólások a videóhoz:
Van benne néhány gagyi dolog, de összességében szerintem nem sokkal rosszabb, mint számos amerikai hasonló akció sci-fi/fantasy. Szerintem imdb 4-esnél jobb azért, de ízlések és pofonok. Inkább egy ígéret, mint egy beteljesülés, suzerintem, fognak az oroszok az egykori hollywoodhoz hasonló akciófilmeket csinálni egyszer, ez még nem az a szint, de talán alakul.
Jó film















Köszönöm a feltöltést!