A célszemély
Person of Interest
A titokzatos milliárdos Mr. Finch (Michael Emerson) kifejlesztett a kormány számára egy különleges számítógépet, amelynek a segítségével meg lehet akadályozni különféle bűncselekményeket, terrorfenyegetéseket. Később munkát ajánl a halottnak hitt, speciális katonai alakulatoknál szolgáló, korábbi kormányügynöknek, John Reese-nek (Jim Caviezel), hogy dolgozzanak össze, tisztítsák meg New York utcáit a bűnözőktől és védjék meg az ártatlanokat. Azonban a találmány egyelőre nem képes meghatározni, hogy kivel fog jó vagy rossz dolog történni, így a célszemélyről nem lehet előre tudni, hogy épp áldozat vagy maga az elkövető.
Hozzászólások a sorozathoz
Köszönöm a választ, habár nem értem,hogy ha valamit kivágtak és a többire készítettek szinkront ennek mi köze van ahhoz,hogy pár hekyen nem magyar szinkron van hanem az eredeti angol szöveg. De mindegy attól még érthetö a lényeg, csak zavaró,hogy néhol épp amikor a legérdekesebb lenne ott nem lehet érteni.
2_evad/8_resz
köszi a feltöltést. ennek a résznek a szinkronja nagyon összevissza angolul beszéltek magyar helyett sok helyen.
A szinkron hiánya nem az oldal hibája. A szinkront megrendelő tévécsatorna a korhatáros jeleneteket kivágatta, és arra készített magyar verziót.
Bűnös Chicago
Foglyok
2026-os labdarúgó-világ...
Lépj le!
Heti hetes
Ah Nerede
A Hangya és a Darázs
Tökéletes hazugságok
Elisa nyomában
A homok titkai
Katicabogár és Fekete M...
Brooklyn 99 - Nemszázas...
A bosszú angyala
Gordon Ramsay - A pokol...
A korona hercege
A Rezidens
Family Guy
A bosszú (Valentina tit...
Szerelem Kalkuttában
Áfonya Serbet
Fekete szív
Távoli város
A nő haragja
Ana három arca
Szerelmem, Ramón
Bor, mámor, szerelem
Betty a csúnya lány
CSI: Miami helyszínelők
Kiút
Doganin Kanunu
Bates Motel - Psycho a ...
Az ígéret ára
Aurora angyala
Összetört életek
Aline – A szerelem hangja 


















5_evad/10_resz
hát imádni való karakterek... a zene, a szereplők párbeszéde, a statiszták, a környezet, a frizura, a smink. a ruha.., a helyek... a kis és nagy emberek.... nagyon jó.... lassítok a nézésével mert látom nem lesz már több rész....