Méz és lóhere
Honey and clover
Yuuta Takemoto immáron egy éve tanulója egy tokiói művészeti egyetemnek és albérletben lakik egy 25 éves, kicsit lepukkant, de barátságos bérházban. Lakótársai két idősebb egyetemista srác; a majdnem végzett, alapvetően már a felnőttek fejével gondolkodó, magabiztos Mayama és a különc Morita, aki művészet terén ugyan született tehetség, de gyerekes tréfáit, beteges pénzimádatát, állandó terrorját és egyéb sajátos marhaságait meglehetősen nehéz elviselni. Ő egyébként az egyetem rekordere is: személyében megszületik a legendás nyolcadéves diák, többek között annak köszönhetően, hogy néha komoly gondjai adódnak a felkeléssel...
Hozzászólások a sorozathoz
nem rossz ötlet animékkel is bővíteni az oldalt, így még tágabb lesz a nézőközönsége, de ha szólhatok, előbb a közismertebb (és szerintem jobb) szinkronos animékkel kezdjétek, amit biztos sokan néznének végig nosztalgiából pl: Inuyasha, DB-DBz, Yu Yu Hakusho, Kaleido Star, Nana, Full Metal Panic és a többi régi A+-os
Oks.De a DBS-et már feltöltöttem.Csak szóltam amúgy tényleg jó ötlet csak előbb még egy kis bunyós rajzfilmekkel-kel tágítani az oldalt.
A Newton fiúk
Heti hetes
Egy gyilkos agya
Áfonya Serbet
Szerelem Kalkuttában
Fekete szív
Távoli város
2026-os labdarúgó-világ...
Szemfényvesztők 3.
Fehér pokol
Family Guy
Lee Cronin: A múmia
Az alvilág árnyékában
Cirkin
Michael
Gordon Ramsay - A pokol...
Isztambuli árvák
Az ígéret ára
Aurora angyala
Összetört életek
Egy szempillantás alatt
És holnap halottak lesz...
Evolúció (2001)
Evolúció
München
Ask Yarasi
Tasacak Bu Deniz
Egy új kezdet
A betolakodó (sorozat)
South Park
Szulejmán
Katicabogár és Fekete M...
Rokonszenvedés
Transz
CSI: Miami helyszínelők 



_mid.jpg?0)














hát, amiket felsoroltam azok közül a Nana, és a Kaleido Star nem akció csak, a YYH kifejezetten "bunyós" azaz shounen, a DB-DBZ, esetleg a GT-t, vagy az új szériát ha bevállalod (bár nem sztem nem érdemes) az már alapon közel 500+ bunyós anime rész :D
Ja az király! ;D.Csak én rajzfilmre gondoltam pl.:Batman,Spiderman,Iron Man.De jó ötlet mind kettő csak a DBZ részeket ki válalja be?(én ha senki se akarja szívesen bevállalom).