Méz és lóhere
Honey and clover
Yuuta Takemoto immáron egy éve tanulója egy tokiói művészeti egyetemnek és albérletben lakik egy 25 éves, kicsit lepukkant, de barátságos bérházban. Lakótársai két idősebb egyetemista srác; a majdnem végzett, alapvetően már a felnőttek fejével gondolkodó, magabiztos Mayama és a különc Morita, aki művészet terén ugyan született tehetség, de gyerekes tréfáit, beteges pénzimádatát, állandó terrorját és egyéb sajátos marhaságait meglehetősen nehéz elviselni. Ő egyébként az egyetem rekordere is: személyében megszületik a legendás nyolcadéves diák, többek között annak köszönhetően, hogy néha komoly gondjai adódnak a felkeléssel...
Hozzászólások a sorozathoz
nem rossz ötlet animékkel is bővíteni az oldalt, így még tágabb lesz a nézőközönsége, de ha szólhatok, előbb a közismertebb (és szerintem jobb) szinkronos animékkel kezdjétek, amit biztos sokan néznének végig nosztalgiából pl: Inuyasha, DB-DBz, Yu Yu Hakusho, Kaleido Star, Nana, Full Metal Panic és a többi régi A+-os
Oks.De a DBS-et már feltöltöttem.Csak szóltam amúgy tényleg jó ötlet csak előbb még egy kis bunyós rajzfilmekkel-kel tágítani az oldalt.
Doganin Kanunu
Bates Motel - Psycho a ...
2026-os labdarúgó-világ...
Az ígéret ára
Aurora angyala
Összetört életek
Heti hetes
Aline – A szerelem hangja
Szirén - Véres legénybú...
Minden elmúlt nyár
Bűnös Chicago
F1 - A film
Kész dráma
Three Pines
A bronz kert
Gumball csodálatos világa
Lee Cronin: A múmia
Betty a csúnya lány
Bor, mámor, szerelem
Szerelmem, Ramón
Ana három arca
A bosszú (Valentina tit...
Family Guy
A Rezidens
A korona hercege
Gordon Ramsay - A pokol...
A bosszú angyala
Brooklyn 99 - Nemszázas...
Végállomás
CSI: Miami helyszínelők
Mokaszin
Katicabogár és Fekete M...
Országúti védelmező
Az utolsó mozielőadás
A te hibád: London 


















hát, amiket felsoroltam azok közül a Nana, és a Kaleido Star nem akció csak, a YYH kifejezetten "bunyós" azaz shounen, a DB-DBZ, esetleg a GT-t, vagy az új szériát ha bevállalod (bár nem sztem nem érdemes) az már alapon közel 500+ bunyós anime rész :D
Ja az király! ;D.Csak én rajzfilmre gondoltam pl.:Batman,Spiderman,Iron Man.De jó ötlet mind kettő csak a DBZ részeket ki válalja be?(én ha senki se akarja szívesen bevállalom).