Transformers: Prime
Transformers: Prime
Hozzászólások a sorozathoz
3_evad/6_resz
Hát hogy a picsbe csináljátok ezt???? Semmi nem érhető el ezen az oldalon???? Akkor minek vagytok egyáltalán????
3_evad/13_resz
Sziasztok egy baj van nem lesz szerintem több folytatás :( de lehetne még több
lesz még folytatás ?
Mégis hogyan lenne folytatás amikor 2010-es,13-as sorozatról van szó, és eltelt azóta 8 év egyébként meg van egy úgymond ''folytatás'', a 2015-ös Robots in Disguise, valamint, nem tudom hogy láttad-e, de a Transformers prime-hoz készült egy 4 részes lezárás, amiből magyar szinkron nem készült, ha nem láttad és szeretnéd megnézni akkor google keresőbe írd be hogy: Transformers Predacons Rising online
A zongorista döntése
Isten ments!
A sofőr mindig drága
Ne hagyd magad, Bill!
Jöjj vissza hozzám
A stepfordi feleségek
A szerelem emlékei
Országúti védelmező
Kőbunkó
Heti hetes
Az aranyifjú
Egy csodálatos nyár (Sz...
Salmokji: Whispering Wa...
2026-os labdarúgó-világ...
Drágán add a rétedet
Farkasölő
A Naga gyémánt legendája
A jövő mentőakció
Nők földje
Lány a jövőből
A bosszú álarca
Szervezet
A hetedik fiú
A szabadulás
12 karácsonyi randi
Betty a csúnya lány
Bor, mámor, szerelem
Szerelmem, Ramón
A bosszú (Valentina tit...
Family Guy
A Rezidens
A korona hercege
Gordon Ramsay - A pokol...
Brooklyn 99 - Nemszázas...
A homok titkai 




_mid.jpg?0)












2_evad/14_resz
Kedvenc részem nagyon sokat tudok nevetni rajta