A célszemély
Person of Interest
A titokzatos milliárdos Mr. Finch (Michael Emerson) kifejlesztett a kormány számára egy különleges számítógépet, amelynek a segítségével meg lehet akadályozni különféle bűncselekményeket, terrorfenyegetéseket. Később munkát ajánl a halottnak hitt, speciális katonai alakulatoknál szolgáló, korábbi kormányügynöknek, John Reese-nek (Jim Caviezel), hogy dolgozzanak össze, tisztítsák meg New York utcáit a bűnözőktől és védjék meg az ártatlanokat. Azonban a találmány egyelőre nem képes meghatározni, hogy kivel fog jó vagy rossz dolog történni, így a célszemélyről nem lehet előre tudni, hogy épp áldozat vagy maga az elkövető.
Hozzászólások a sorozathoz
Köszönöm a választ, habár nem értem,hogy ha valamit kivágtak és a többire készítettek szinkront ennek mi köze van ahhoz,hogy pár hekyen nem magyar szinkron van hanem az eredeti angol szöveg. De mindegy attól még érthetö a lényeg, csak zavaró,hogy néhol épp amikor a legérdekesebb lenne ott nem lehet érteni.
2_evad/8_resz
köszi a feltöltést. ennek a résznek a szinkronja nagyon összevissza angolul beszéltek magyar helyett sok helyen.
A szinkron hiánya nem az oldal hibája. A szinkront megrendelő tévécsatorna a korhatáros jeleneteket kivágatta, és arra készített magyar verziót.
Apály
Fekete szív
Áfonya Serbet
Szerelem Kalkuttában
Távoli város
Egy éjszaka Bangkokban
Fekete hétköznapok
Kiút
Összetört életek
Az ígéret ára
Aurora angyala
2026-os labdarúgó-világ...
Bűnös Chicago
Heti hetes
Csokoládé és béke
Bahar
Ah Nerede
Jonah Hex
Naruto
Rózsaszín sajt
A homok titkai
EXistenZ - Az élet játék
Betty a csúnya lány
Bor, mámor, szerelem
Szerelmem, Ramón
Ana három arca
Holtak háza
Legyél velem!
Holtak háza 2: Elszabad...
A bosszú (Valentina tit...
Hullajelöltek városa
Family Guy
A Rezidens
Katicabogár és Fekete M...
Nem leszel egyedül 


















5_evad/10_resz
hát imádni való karakterek... a zene, a szereplők párbeszéde, a statiszták, a környezet, a frizura, a smink. a ruha.., a helyek... a kis és nagy emberek.... nagyon jó.... lassítok a nézésével mert látom nem lesz már több rész....