Gotham
Batman városáról, Gothamről szól a Warner tévésorozata, Bruce Wayne-nel, Macskanővel, Pingvinnel és persze Jokerrel. A Gotham afféle előzménysorozat lesz olyan tekintetben, hogy a legutóbbi filmek előtt 20-30 évvel játszódik, akkor, amikor Bruce Wayne még gyerek. Azonban a széria történetében középpontjában nem a leendő Denevérember állna, hanem James Gordon, aki ekkor még nem rendőrparancsnok, hanem mindössze valamivel több, mint mezei rendőr...
Hozzászólások a sorozathoz
Nem jó a kép és a hang.
Eléggé elcsúszik egymástól így nem lehet nézni.
Az 1 - 2 évaddal mi van?
Jo lenne ha feltudnatok tolteni
Bárki is teszi fel nagyon jo arc es rohadt jo hogy ilyen konnyen lehet nezni de hianyzik a 3. Evad 12 es 22 . Resze meg ugy nagyjabol az egesz 4. Evad
Fel tudnátok tenni a 3. Évad 12. És 22. Részét?
Fel tudnátok tenni a 3. Évad 12. És 22. Részét?
Aranypolgár
A korona hercege
2026-os labdarúgó-világ...
A Rezidens
Family Guy
A bosszú (Valentina tit...
Szerelem Kalkuttában
Áfonya Serbet
Fekete szív
Távoli város
A nő haragja
Ana három arca
Szerelmem, Ramón
Bor, mámor, szerelem
Betty a csúnya lány
CSI: Miami helyszínelők
Kiút
Doganin Kanunu
Bates Motel - Psycho a ...
Az ígéret ára
Aurora angyala
Összetört életek
Heti hetes
Aline – A szerelem hangja
Szirén - Véres legénybú...
Minden elmúlt nyár
Bűnös Chicago
F1 - A film
Kész dráma
Three Pines
A bronz kert
Gumball csodálatos világa
Lee Cronin: A múmia
Gordon Ramsay - A pokol...
A bosszú angyala
Brooklyn 99 - Nemszázas... 







_mid.jpg?0)










5_evad/12_resz
A sorozat lassan indul! Aztán szépen alakul az egész... jó egy kicsit determinált a vége mivel ! Bataman, Pingvin ,és rébusz, és a joker tudjuk hogy kit szimbolizál és életben kell maradniuk! Szerintem a zene nagyon jó! nem darálós. Az operatőri munka és a vágás is patent! A színészies játék és a film képi logika jól követi egymást, a karakterek hullámzása kicsit fárasztó de teljesen belefér! Az állandó móló hogy meg hall feszültséget teremt! néha kifáradnak és ez látszik de ez természetes is Értjük a szimbólumokat ... de jó! Szerintem simán bele fért volna hogy vigyék a filmet tovább! a párbeszédek is jól felépítettek! Raslgul vonal is még többször is vissza térhetett volna! Hiszen A fiú elment a égén repcsivel aztán már úgy tér vissza mint egy kiforrott védelmező! többet is csinálhattak volna Rasalgul sztorit! Köszönöm a feltöltést! és a filmet! remélem lesz valahogy folyatatás!